Сестру Луїзу Цюпу, СНДМ, призначено експертом 13-ої Загальної Асамблеї Синоду Єпископів

З огляду на наближення ХІІІ Загальної Асамблеї Синоду Єпископів, яка відбуватиметься у Ватикані від 7 до 28 жовтня 2012 р. та буде присвячена темі «Нова євангелізація для передавання віри», Генеральний Секретар Синоду Єпископів, після попереднього затвердження Святішим Отцем, призначив експертів та спостерігачів на це синодальне зібрання, відповідного до того, як це передбачено порядком його проведення.

У довгому переліку бачимо ієрархів, духовенство, богоспосвячених осіб та мирян – богословів, митців, викладачів, катехитів, настоятелів чернечих спільнот – які служать у різних сферах, пов’язаних з наближенням віри сучасникам. Серед експертів Синоду є також с. Луїза Цюпа, СНДМ, Заступник Голови Катехитичної комісії УГКЦ.

Експертами, між іншими, призначені о. Енцо Б’янкі, настоятель екуменічної спільноти в Бозе, Італія, о. Марко Рупнік, ТІ, Директор Центру «Алетті» при Папському Східному Інституті, відомий богослов та іконописець, автор мозаїк, які прикрашають численні санктуарії.

Серед спостерігачів бачимо професора Прадо Флореса з Мексики, Засновника та міжнародного директора Шкіл Євангелізації святого Андрея, які розгортають свою діяльність також і в Україні.

Джерело: Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.