Римо-Католицька Церква присвятить Україну Непорочному Серцю Пречистої Діви Марії

За рішенням єпископату Римо-Католицької Церкви в Україні 23 березня 2014 року в усіх храмах після кожної Святої Меси буде проведений урочистий Акт присвячення України Непорочному Серцю Діви Марії.

Таке рішення прийняла Конференція Римо-Католицьких Єпископів України, яка, беручи до уваги об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі (Португалія), вже 20 березня спільно присвятить Україну Непорочному Серцю Марії, закінчуючи своє чергове Пленарне засідання у Харкові.

Актом посвяти священослужителі, богопосвячені особи та вірні благатимуть Непорочно Зачату Діву Марію про захист від усього злого, про мир і благодать жити в освятній ласці для всіх мешканців України та всіх людей доброї волі.

Акт посвяти закінчується молитвою: «Подібно як Серцю Твого Божественного Сина були присвячені Церква і все людство, яке в Ньому покладає свою надію, аби Він став для всіх невичерпним джерелом перемоги і спасіння, — так і ми присвячуємо себе назавжди Тобі й Твоєму Непорочному Серцю, о Мати і Царице наша, аби Твоя любов і опіка забезпечили перемогу Царства Божого, і щоби наша Україна та всі народи, примирені між собою та з Богом, Тебе благословляли і прославляли».

Як повідомив єпископ-помічник Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ Яцек Пиль, у неділю 16 березня Акт посвяти Непорочному Серцю Марії був проведений в усіх храмах Кримського деканату.

А 12 березня єпископ Станіслав Широкорадюк, Адміністратор Луцький та єпископ-помічник Києво-Житомирський, Присвятив Україну Непорочному Серцю Марії під час Хресної дороги на Майдані у Києві. Від лютого на Майдані перебуває статуя Фатімської Божої Матері.

Текст із сторінки
Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.