Робоча група з впровадження програми «Жива парафія» провела зустріч у Княжичах

19-21 лютого 2013 року в Патріаршій резиденції в Княжичах, біля Києва, відбулася зустріч робочої групи з впровадження Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року. Розпочалася зустріч відкритою сесією з Блаженнішим Святославом, на якій проводилася дискусія та обмін думками щодо програми “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом”, – повідомили у секретаріаті робочої групи.

Робоча група збирається кілька разів на рік та проводить зустрічі з єпархіальними координаторами в регіонах: Україні й Казахстані, Західній і Центральній Європі, Північній та Південній Америці й Австралії. На засіданні в Княжичах розглядалися пріоритетні пасторальні ініціативи на 2013 рік, зокрема опрацювання робочого підручника з пасторального планування, розробка веб-сторінки «Жива парафія» і шість пріоритетних напрямків на 2014 – 2015 рік.

Члени робочої групи є представниками різних країн, в яких присутня Українська Греко-Католицька Церква. До неї, зокрема, входять: Владика Кен (Новаківський), Єпарх Нью-Вестмінстерський; Владика Богдан (Дзюрах), голова робочої групи, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ (Україна); о. Андрій Онуферко, заступник голови (Канада); о. Богдан Данило (США); о. Віталій Токар і о. Михайло Гарват (Україна); с. Луїза Цюпа, СНДМ (Бразилія/Україна); с. Боніфатія Дяків (Україна); п. Тетяна Ставнича (США/Україна); п. Роман Олійник (Україна).

Слід відзначити, що члени робочої групи зустрілися з семінаристами та ректоратом Київської Трьохсвятительської семінарії та представили програму «Жива парафія» і її співвідношення  з пасторальною формацією. Після представлення всі учасники зустрічі молилися Вечірню в семінарійній каплиці та мали спільну трапезу.

Наступна зустріч відбудеться у травні для членів робочої групи  та для координаторів з України й Казахстану.

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.