Програма паломництва мощей Святого Івана Боско в Тернополі

donboscНа прес-конференції, що відбулася у вівторок 2 квітня в Управлінні Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії за участю представників місцевих ЗМІ, було представлено програму паломництва мощей Святого Івана Боско у Тернополі. Мощі святого апостола і педагога молоді та дітей перебуватимуть в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці 5 та 6 квітня.

Духовну програму перебування мощей св. Івана Боско у Тернополі характеризуватимуть основні релігійні практики отця Боско, що їх він використовував фундаментом для виховання у своїй «Запобіжній Системі». Це властиво Тайна Сповіді, Тайна Євхаристії, та набожність до Пресвятої Богородиці. Отож, основними і фундаментальними моментами релігійних практик стануть особлива молитва на Вервиці у честь Пресвятої Богородиці, можливість приступити до Тайни Покаяння впродовж нічних молінь, та Божественна Літургія, як кульмінація молитовних чувань. presskonf

Святий Іван Боско казав своїм вихованцям: «Найбільшу підтримку, яку ми можемо знайти у нашій мандрівці до Неба, ми знайдемо у Святих Тайнах Сповіді і Євхаристії. Тому вбачайте великого недруга душі у всьому тому, що могло би віддаляти вас від цих двох практик нашої святої Релігії».

«Ніжно, щиро та постійно любіть Пресвяту Богородицю. Якби ви знали, яка важлива ця любов, то не віддали б її за все золото світу.»

Програма перебування мощей в Архикатедральному Соборі

П’ятниця-Субота, 5-6 квітня

18.00 Хресна Дорога

19.00 Велика Вечірня

20. 00 Зустріч мощей у Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Привітальне слово настоятеля Архикатедрального собору о.Андрія Романківа. Вступна наука про Святого Івана Боско провінційного настоятеля отців Салезіян Східного Обряду в Україні, отця Оноріно Пістеллато.

21.00 Акафіст до святого Івана Боско

22.00 Початок Молитовних Чувань молоді (Молитва Taiz?)

22.30 Наука про «Запобіжну Систему Виховання» Святого Івана Боско – Виховання у Вірі.

00.00 – 04.00 Молитва Вервиці провадженя молодіжними спільнотами м.Тернополя.

00.00 Вервиця- Радісні Таїнства

01.00 Вервиця- Світлі Таїнства

02.00 Вервиця- Страсні Таїнства

03.00 Вервиця- Воскресні Таїнства

04.00 Божествення Літургія для учасників чувань (Проповідь про родину, як привілейоване місце євангелізації та катехизації.)

07.00 Божестаенна Літургія

08.15 Божественна Літургія

9.00 -12.00 Почитання мощей

13.00 Молебен до святого Івана Боско

13.30 Від’їзд мощей до Львова
Прес-служба ТВДС

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.