Програма богослужінь з Папою Франциском у квітні-травні 2013 року

У Ватикані оприлюднено програму богослужінь, які Папа Франциск очолить у квітні-травні 2013 року, повідомляє Радіо «Ватикан».

Наступної неділі, 7 квітня, що є неділею Божого Милосердя, о 17:30 римського часу в базиліці Святого Івана на Латерані, катедральному соборі Риму, Папа Франциск очолить Євхаристійне богослужіння. З Папою співслужитимуть кардинал Аґостіно Валліні, вікарій для Римської дієцезії, кардинал Камілло Руїні, вислужений вікарій, члени Єпископської Ради та Ради парохів дієцезії. Перед початком богослужіння відбудеться урочистий обряд введення Папи, як єпископа Риму, на престол катедрального собору Римської дієцезії.

14 квітня, в третю неділю Пасхи, о 17:30 Святіший Отець очолить Святу Месу в базиліці Святого Петра поза мурами.

У четверту неділю Пасхи, 21 квітня, о 9:30 Папа Франциск відправить Євхаристійне богослужіння у ватиканській базиліці Святого Петра, під час якого уділить священичі свячення.

28 квітня, у п’яту неділю Пасхи, о 10:00 Святіший Отець відправить Службу Божу на площі Святого Петра у Ватикані, під час якої уділить Святу Тайну Миропомазання.

У суботу 4 травня, місяця, який у католицькій Церкві присвячений Пречистій Діві Марії, о 18:00 Папа Франциск очолить молитву на вервиці в базиліці Санта Марія Маджіоре.

Неділя 5 травня присвячена відправі Святої Меси для церковних братств. Святіший Отець очолить її о 10:00 на площі Святого Петра.

Також і в неділю 12 травня, що сьомою неділею Пасхи, площа Святого Петра у Ватикані стане місцем Євхаристійного богослужіння з канонізацією блаженних: Антоніо Прімальдо та побратимів, Лаури від Святої Катерини Сієнської та Марії Ґвадалюпе Ґарсія Савала.

У суботу 18 травня, в навечір’я празника П’ятдесятниці, о 18:00 на площі Святого Петра Папа Франциск очолить молитовне чування, в якому братимуть участь члени церковних рухів.

Також із церковними рухами в неділю 19 травня Святіший Отець очолить Службу Божу з нагоди празника П’ятдесятниці. Це богослужіння розпочнеться о 10:00 на площі Святого Петра у Ватикані.

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.