Презентація Послання Папи Франциска на Великий Піст 2015

Тема Послання Папи Франциска на Великий Піст 2015 року, яке було представлене у Ватикані у вівторок 27 січня, бере початок з 8 рядка 5 глави соборного послання святого Якова, в якому читаємо:«Скріпіть ваші серця» (Як 5,8).

Ці слова, які святий апостол Яків, що 30 років управляв єрусалимською Церквою,  звертав до вірних, заохочуючи їх  до витривалости серед переслідувань, випробувань та спокус, Папа Франциск запропонував для роздумування під час Великого Посту, закликаючи використати цей святий час для оновлення Церкви, усієї спільноти та окремих вірних.

Презентацію документу очолив монсеньйор Джанп’єро Даль Тозо, секретар Папської Ради «Cor Unum», який, коментуючи слова Папи наголосив, що у цьогорічному посланні на великий Піст Святіший Отець звертає окрему вагу на байдужість до ближнього, на глобалізацію байдужого ставлення як до потребуючих, так і до загальнолюдських цінностей. Папа закликає подолати цю байдужість на всіх рівнях – Церкви, громади та окремих осіб.

Виступав також заступник секретаря монсеньйор Сеґундо Техадо Муньйос та генеральний секретар «Карітас Інтернаціоналіс», доктор  Мішель Рой.

Радіо Ватикан

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.