Представник Хорватії в Європейському комітеті з питань католицької освіти зустрічається з учнями і вчителями католицьких шкіл в Україні

2 квітня 2013 року у Львові з ініціативи представників Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання відбулася духовно-формаційна зустріч для вчителів і учнів католицьких шкіл із представником Хорватії у Європейському комітеті з питань католицької освіти та директором католицької школи в м. Рєка (Хорватія) о. Ніко Тунічем, СДБ. Захід тривав у межах Тижня католицького шкільництва в УГКЦ.

На початку зустрічі с. Христофора Буштин, голова Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, представила посібник для душпастирів, адресований священикам, які працюють у школах і садочках.

Як повідомив о. д-н Іван Глова, працівник Комісії, з 2 по 4 квітня о. Ніко проведе зустрічі у Львові, Івано-Франківську та Києві. Зокрема під час заходу у Львові, що відбувся у приміщенні храму Покрова Пресвятої Богородиці, СДБ, о. Ніко Туніч виступив із доповіддю на тему «Духовна формація вчителя», в якій розкрив суть християнської ідентичності католицького вчителя.

«Вміти вийти назустріч молоді та зустріти її, зробивши перший крок, є типовим виявом любові вчителя. Ми повинні прийти до молоді там, де вона є, приймаючи її без жодних умов, уважно прислухаючись до її потреб та очікувань, там, де молодь рано чи пізно опиниться із порожньою торбиною, яку слід буде наповнити відповідями на невисловлені питання, показову сувору самодостатність, глибоке і невиправне прагнення справжності та майбутнього», – зазначив представник Хорватії в Європейському комітеті з питань католицької освіти.

«Через такі заходи ми хочемо ознайомити суспільство з діяльністю християнських шкіл, розкрити тему важливості християнського виховання, спонукати освітян і батьків до відповідальності за виховання дітей», ? зазначила с. Христофора Буштин, Голова комісії УГКЦ у справах освіти та виховання.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.