ПОСТАНОВИ Шістдесятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

ПОСТАНОВИ

Шістдесятої сесії Синоду Єпископів
Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ,
15-16 травня 2013 року Божого, Зарваниця

  1. Для належного вшанування жертв трагічних подій українсько-польського протистояння на Волині 1943 року та для запобігання в майбутньому подібним звірствам, які не сумісні з ім’ям християнина, провести в неділю, 14 липня 2013 року Божого, у рамках Всеукраїнської прощі до Зарваниці та в усіх храмах Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ поминальне богослужіння за упокій душ всіх поляків і українців, невинно убієнних під час цієї трагедії.
  2. З нагоди Року віри провести в неділю, 2 червня 2013 року Божого, з 18:00, в усіх храмах Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ годину чування з Вечірнею,  молитвою єднання зі Святішим Отцем та молитвою за Святішого Отця.
  3. Затвердити запропонований оргкомітетом з відзначення Року дияконії в УГКЦ перелік заходів цього Року та рекомендувати єпархіальним єпископам  Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ доручити директорам благодійних фондів «Карітас» координувати та реалізувати ці заходи на території їхніх архиєпархій/єпархій/екзархатів.
  4. Затвердити Типове положення про Єпархіальну Комісію у справах освіти та виховання.
  5. Шістдесят першу сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви провести в листопаді 2013 року Божого.

 

Ці  постанови набирають чинності 24 травня 2013 року Божого

Голова Синоду Єпископів
Києво-Галицького Верховного Архиєпископства
Української Греко-Католицької Церкви

+ Святослав

 

 

 


Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.