Постанови Шістдесят п’ятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

Шістдесят п’ята сесія Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви відбулася в Реколекційно-відпочинковому центрі Львівської архиєпархії УГКЦ у Львові-Брюховичах 14-15 листопада 2014 року.

ПОСТАНОВИ

Шістдесят п’ятої сесії Синоду Єпископів
Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ,
14-15 листопада 2014 року Божого, Львів-Брюховичі

 

1.      Для інтенсифікації розвитку заснованого Церквою Недержавного пенсійного фонду «Покрова»:

1) визнати Недержавний пенсійний фонд «Покрова» важливим інструментом соціального захисту духовенства та мирян УГКЦ;

2) доручити Патріаршому економатові УГКЦ підібрати фахівців для членства в раді Недержавного пенсійного фонду «Покрова».

2.      Затвердити з внесеними поправками та доповненнями Парафіяльний правильник Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

3.      Направити на повторне друге читання Душпастирський порадник «Покликання мирян до участі в суспільно-політичному житті країни».

4.      Направити на повторне перше читання Душпастирську інструкцію «Добрий пастир».

5.      Задля належного забезпечення душпастирської опіки осіб, які постраждалих під час Революції гідності (зокрема на Майдані) і в зоні проведення Антитерористичної операції (АТО):

1) поблагословити створення у складі Патріаршої курії УГКЦ координаційної ради з питань душпастирства в критичних ситуаціях;

2) доручити Преосвященному владиці Богданові (Манишину) здійснювати опіку над цим проектом на території Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ;

3) просити єпархіальних єпископів визначити у своїх архиєпархіях/єпархіях/екзархатах відповідальних за співпрацю з вищевказаною координаційною радою.

6.      Підтримати проект відновлення площі Святого Юра у Львові згідно з її первинним історичним виглядом та спорудження на ній пам’ятника митрополиту Андреєві Шептицькому авторства скульптора Андрія Коверка.

7.      Шістдесят шосту сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви провести у січні 2015 року Божого.

 

Ці  постанови набирають чинності 1 грудня 2014 року Божого

 

Голова Синоду Єпископів
Києво-Галицького Верховного Архиєпископства
Української Греко-Католицької Церкви

+ Святослав

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.