Перший день нового, 2015 року, з Папою Франциском у Ватикані

У четвер вранці, в перший день Нового, 2015 року, коли католицька Церква латинського обряду святкує урочистість Пресвятої Богородиці Діви Марії, Папа відслужив в базиліці святого апостола Петра урочисту Святу Месу, розпочинаючи Новий Рік Божим благословенням для всього світу та відзначаючи також і 48-ий Всесвітній День Миру. Цьогорічне послання Папи з цієї нагоди має назву: «Вже не раби, але – брати».

Опівдні Вселенський Архиєрей проказав з десятками тисяч вірних, що зібрались на площі святого Петра у Ватикані та на довколишніх вулицях, молитву «Ангел Господній», наголосивши на потребі благати миру, особливо у Всесвітній День Миру, ввіривши всіх опіці Марії, Божої й нашої Матері, та проказавши разом з присутніми молитву «Під Твою милість прибігаємо»

Папа Франциск окремо звернувшись до учасників молитовного походу за мир на всіх землях, організованого спільнотою Святого Еґідія в Римі та в понад 800 містах 82 країн світу, серед яких також і в Україні, а також до учасників італійського національного маршу за мир в місті Віченца.

Перший у 2015 році «Ангел Господній» закінчився телемостом між площею святого Петра у Ватикані та мавзолеєм жертв Першої світової війни в Роверето на півночі Італії. Залунав дзвін «Maria Dolens», вилитий 90 років тому з бронзи гармат 19-ти армій країн, які брали участь у першому світовому збройному конфлікті. Папа Франциск висловив побажання, щоб ніколи більше не було воєн, але прагнення миру та братерства між народами.

Радіо Ватикан

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.