Папа закликав подбати про сім’ї біженців та захистити людське життя

Завершуючи загальну аудієнцію, що відбулась на площі святого Петра у Ватикані у середу 19 червня 2013 року, Папа Франциск звернувся із двома закликами: із зрозумінням поставитись до проблем сімей біженців та на захист людського життя на всіх його етапах.

Посилаючись на Всесвітній день біженців, який відзначається 20 червня і який був заснований 2001 року Генеральною Асамблеєю ООН, Святіший Отець наголосив, що цього року особлива увага звернена на ситуацію сімей біженців, нерідко змушених спішно залишити свої доми та батьківщину, втрачаючи все своє майно та безпеку, втікаючи з причини насильства, переслідувань, серйозних дискримінацій задля віровизнання, приналежності до етнічної групи чи власних політичних поглядів.

Папа Франциск підкреслив, що крім небезпек, пов’язаних з подорожами, часто ці сім’ї потрапляють під загрозу розпаду і в країнах, які їх приймають, мусять пристосуватись до відмінних культур та суспільства. «Не можемо бути нечутливими до сімей та всіх наших братів і сестер біженців, – сказав Святіший Отець. – Ми покликані допомогти їм, відкриваючись на зрозуміння й гостинність. Нехай же в усьому світі не забракне людей та інституцій, які їм допомагають: в їхньому обличчі віддзеркалюється обличчя Христа!»
Папа Франциск також звернувся із закликом свідчити «Євангеліє Життя» та захищати людське життя в усіх його проявах.

Святіший Отець згадав, що у неділю 15 червня в рамках Року Віри відзначався День «Євангелія Життя», організований Папською радою сприяння новій євангелізації і який з усього світу зібрав на прощу до гробу святого Петра хворих, людей з особливими потребами, медпрацівників та волонтерів, членів різних організацій та асоціацій, які допомагають хворим.

Вказуючи, що цей день був відзначення Господа Бога, що є Життям і джерелом життя, Христа, що дає нам Боже життя, та Святого Духа, що підтримує нас у живому зв’язку справжніх Божих дітей, ще раз звернувся із закликом до прийняття і свідчення «Євангелія Життя», до підтримки та захисту життя в усіх його вимірах і на всіх його етапах. «Християнин, – підкреслив Папа, – це той, хто каже «так» життю, хто каже «так» Живому Богові.

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va/news/2013/06/19/заклик_папи_подбати_про_сім’ї_біженців_та_на_захист_життя/ucr-702978
сайту Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.