Папа з тривогою слідкує за ситуацією в Іраку та закликає Вселенську Церкву до молитви

Зустрічаючись у четвер, 7 серпня 2014 р., з журналістами, о. Федеріко Ломбарді, ТІ, Директор Ватиканського прес-центру, в окремій заяві від імені Святішого Отця зазначив, що Папа з тривогою слідкує за драматичними повідомленнями, що надходять з півночі Іраку, зокрема за тими, які стосуються християнських громад, що стали «народом, змушеним втікати зі своїх поселень з причини насильства, яке цими дням розгорілося в цьому регіоні».

Речник Апостольської Столиці пригадав, що під час показування молитви «Ангел Господній» у неділю, 20 лютого, Святіший Отець з болем відзначував: «Наші брати переслідувані, вигнані, мусять залишати свої доми, не маючи можливості нічого взяти із собою. Запевняю цим родинам і цим людям мою близькість та постійну молитву. Найдорожчі брати і сестри, що зазнаєте багато переслідувань, я знаю, як сильно ви страждаєте, я знаю, що ви позбавлені всього. Я з вами у вірі в Того, Хто переміг зло»

«У світлі тривожних подій, – сказав о. Ломбарді, – Святіший Отець відновлює свою духовну близькість з усіма тими, хто переживає це сповнене болем випробування та приєднується до гарячих закликів місцевих єпископів, просячи, разом з ними і для їхніх стражденних громад, щоб в усій Церкві підносилася неустанна однодушна молитва, благаючи у Святого Духа дару миру.

Святіший Отець також скеровує наполегливий заклик до міжнародної спільноти, щоб вона, вживаючи заходів, щоб покласти край гуманітарній трагедії, яка не зупиняється, докладала зусилля для того, щоб захистити всіх, кого заторкнуло чи кому загрожує насильство, та щоб забезпечити необхідну допомогу, насамперед – найневідкладнішу, так багатьом біженцям, доля яких залежить від солідарності інших».

Підсумовуючи, Директор Ватиканського прес-центру зазначив, що Папа звертається до сумління всіх людей, а звертаючись до кожного віруючого, повторює: «Нехай же Бог миру викличе в усіх справжнє прагнення діалогу та примирення. Насильство не перемагається насильством. Насильство перемагається миром! Помолімось у тиші, благаючи миру. Маріє, Царице Миру, молися за нас».

Тим часом з Іраку надійшли повідомлення про те, що минулої ночі із поселень в долині Ніневії бойовики прогнали тисячі християн, не дозволивши нічого забрати з собою, навіть взуття, вивівши їх на дорогу в напрямку Курдистану. Гуманітарна катастрофа поглиблюється і тим, що в іракському Курдистані не готові прийняти таку кількість біженців.

Текст із сайту Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.