Папа Венедикт ХVІ про боротьбу зі СНІДом

Під час аудієнції, що проходила 28 листопада 2012 р.,ж в залі імені Папи Павла VІ у Ватикані, напередодні Всесвітнього дня боротьби із СНІДом, Святіший Отець звернувся із закликом, заохочуючи ініціативи, спрямовані на поборювання цієї епідемії, повідомляє Радіо “Ватикан”.

Папа сказав: «1 грудня припадає Всесвітній день боротьби із СНІДом, що є ініціативою Організації Об’єднаних Націй, яка спрямована на те, щоб привернути увагу на хворобу, яка викликала мільйони смертей і трагічні людські страждання, особливо в найбідніших регіонах світу, які з великими труднощами мають доступ до ефективних ліків. Зокрема, думаю про велику кількість дітей, які кожного року заражаються вірусом від своїх матерів, незважаючи на те, що є лікування, щоб запобігти цьому. Заохочую численні ініціативи, які в рамках місії Церкви, спрямовані на викорінення цього зла».

Понад 25% хворих СНІДом у світі отримують лікування та догляд у католицьких структурах. У цьому напрямку Церква більше, ніж будь-хто інший, піклується хворими СНІДом, зокрема, дітьми.

Пригадаємо, що відзначення Всесвітнього дня боротьби із СНІДом було започатковане 1987 року Глобальною програмою зі СНІДу Всесвітньої організації охорони здоров’я і вперше цей дінь відзначався 1 грудня 1988 року. У 1996 році почала діяти Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС), яка взяла на себе планування Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом і сприяння його відзначенню. ЮНЕЙДС не зосереджувалася тільки на одному дні, а створила Всесвітню кампанію з питань СНІДу, яка у 2004 році стала самостійною організацією.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.