Папа прийняв членів доброчинної організації американських католиків

У четвер, 11 квітня 2013 р., Папа Франциск прийняв у Ватикані членів Papal Foundation (Папської Фундації) – доброчинної організації американських католиків, які прибули до Риму на щорічне паломництво під проводом кардинала Дональда Вуерля, Архиєпископа Вашингтону. Святіший Отець поспілкувався з доброчинцями, а його промову вручено їм у письмовій формі.

Висловивши глибоку радість з приводу цієї зустрічі та подякувавши за молитовну підтримку, Папа зазначає: «Протягом 25 років, які минули від заснування Фундації, ви та ваші філіали допомагали Наступникові святого Петра, підтримуючи численні діла апостоляту та милосердя, особливо близькі його серцю. Протягом цих років ви зробили значущий вклад у зростання багатьох місцевих Церков у країнах, що розвиваються, підтримуючи, серед іншого, постійне формування духовенства та чернецтва, надаючи допомогу, медичне забезпечення та опіку бідним і потребуючим, створюючи особливо необхідні нагоди для професійного формування та праці».

Дякуючи за різні служіння, Папа відзначив, що «потреби Божого люду в світі є великими», а зусилля доброчинців, спрямовані на те, щоб і далі продовжувалась місія Церкви, допомагають «долати різні форми духовної та матеріальної вбогості» та «роблять вклад у зростання братерства і миру». У контексті того, що ця зустріч проходила якраз у п’ятдесяту річницю енцикліки «Мир на землі» блаженного Івана ХХІІІ, Святіший Отець побажав членам Фундації, щоб цей збіг став для них «стимулом завжди докладати зусилля для того, щоб поширювати мир та примирення на всіх рівнях. В цей пасхальний період, – відзначив він, – під час якого Церква заохочує складати подяку за Боже милосердя та за нове життя, яке ми отримали від Воскреслого Христа, молюся за те, щоб ви могли досвідчити радість, що випливає з вдячності за численні Господні дари, та щоб ви могли служити Йому в особах Його найостанніших братів і сестер».

За словами Папи, справа Папської Фундації, це, насамперед, «солідарність з Наступником святого Петра». Тому він звертається до доброчинців з проханням і надалі молитися за його служіння, в наміреннях Церкви та за те, щоб «уми та серця наверталися до краси, добра й істини Євангелія».

Радіо “Ватикан”

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.