Папа Франциск зустрівся з митрополитом Іларіоном РПЦ

У ці дні в Римі проходить ряд культурних заходів за участю православних гостей з Росії. Один з них – голова Відділу зовнішніх зв’язків Московського Патріархату митрополит Іларіон Алфєєв, якого Папа Франциск прийняв у Домі Святої Марти вчора вранці.
Сьогодні Папська рада з душпастирства сім’ї проводить Міжнародний екуменічний день на тему «Православні і католики разом за сім’ю», на якому, окрім митрополита, з доповідями виступлять священики РПЦ Михайло Желтов і Максим Обухов, повідомляє Радіо Ватикану.
Вчора в Російському центрі науки і культури, що представляє федеральне агентство “Росспівробітництво”, митрополит Іларіон провів презентацію двомовного російсько – італійського видання книги російського філософа і філолога, члена Папської Академії наук Сергія Аверинцева ( помер в 2004 році ) «Римські мови. Слово Боже і слово людське». Книга видана за підтримки фонду «Російський світ» та Фонду Григорія Богослова. Після презентації в концертному залі «Кончіліаціоне » відбувся благодійний концерт на користь сімей, постраждалих від військових конфліктів.

Раніше в листопаді прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков повідомив, що Володимир Путін наприкінці листопада може зустрітися з понтифіком. «Можливість такої зустрічі опрацьовується в рамках підготовки візиту президента РФ до Італії, запланованого на 25-26 листопада», – сказав Д. Пєсков.

Планується, що В. Путін в кінці листопада візьме участь в російсько-італійських міждержавних консультаціях, які, як очікується, пройдуть в Трієсті, повідомляє Благовест-інфо

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.