Папа Франциск запевнив українських семінаристів у молитві за Україну

«Бажаю запевнити вам свою духовну близькість в ці хвилини страждань, я справді близький з вами у молитві. У Церкві – багато страждань!», – цими словами Папа Франциск звернувся до студентів з України та Близького Сходу, які були поміж кількома тисячами учасників зустрічі Єпископа Риму з ректорами та студентами Папських Колегій Риму, що відбулася опівдні, 12 травня 2014 р., в залі ім. Папи Павла VI у Ватикані.

Зустріч, що тривала понад одну годину, проходила у формі запитань від студентів та відповідей Святішого Отця, які він давав експромтом, наводячи багато прикладів зі свого життя та жартуючи з властивим йому гострим почуттям гумору.

Поставлені запитання стосувалися того, як поєднати наукове формування із духовним та церковним; труднощів життя у спільноті, такій як Колегія; що Папа, який рік тому залишив свою батьківщину, на основі свого досвіду може порадити тим, які приїхали до Риму; запитували про постійне розпізнавання, чуйність та особисту дисципліну. Священик з Маніли цікавився, як навчитися необхідного для душпастирства лідерства у громаді, наслідуючи Христа, Який понизився аж до смерті на хресті? Ще інші запитання стосувалися того, яким повинен бути священик, придатний для здійснення нової євангелізації та які людські якості священик повинен розвивати, щоб відповідати образові Доброго Пастиря?

Текст із сайту Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.