Папа Франциск закликав до розсудливості на дорозі та до молитви до Божого Милосердя

Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 17 листопада 2013 р., Папа привітав паломників та пригадав, що цього дня відзначався «День жертв дороги». «Запевняю свої молитви та заохочую й надалі працювати над запобіганням, адже розсудливість та дотримання правил дорожнього руху є першою формою захисту себе та інших».

«А тепер, – вів далі Святіший Отець, – я хотів би порадити вам ліки. Хтось скаже: Чи Папа тепер став фармацевтом? Це спеціальні ліки, щоб закріпити плоди Року віри, що добігає до завершення. Мова йде про “духовні ліки”, названі Мізерикордин», – так Папа прокоментував акцію, організовану Апостольською Елемозінерією, під час якої волонтери під видом «духовних ліків» розповсюджували вервичку та інструкцію для проказування «Коронки до Божого Милосердя», яку Святіший Отець назвав «духовною допомогою для наших душ і щоб всюди поширювати любов, прощення та братерство».

Пригадаємо, що йдеться про ініціативу, яка зродилася серед польських семінаристів, була підтримана католицьким «Видавництвом святого Станіслава» та вже мала неабиякий успіх в Польщі. В упаковці, ззовні схожій на упаковку звичайних медикаментів, вміщені вервичка-коронка до Божого Милосердя, образок Божого Милосердя та «Інструкція застосування», у якій пояснюється, чому, коли і як приймати ці «ліки», зокрема, спосіб проказування «Коронки до Божого милосердя». Наголошено, що «протипоказань та небажаних наслідків приймання не виявлено».

Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.