Папа Франциск у Великий Четвер служитиме в каплиці римського виправного закладу для неповнолітніх

Оскільки Папа Франциск ще офіційно не перебрав Папську базиліку святого Івана на Латерані, катедру Римської дієцезії, бо з огляду на початок Страсного Тижня цей урядовий акт відкладено на пізніший термін, спостерігачі запитували себе, де він служитиме Святу Месу «На Господній Вечері», якою у Великий Четвер в римо-католицькій Церкві розпочинається Пасхальне Тридення. Найймовірнішим місцем називали базиліку Святого Петра у Ватикані, але 21 березня 2013 року сумніви розвіяло повідомлення Ватиканського прес-центру.

Отож, 28 березня, о 17:30 Папа Франциск відслужить Святу Месу «На Господній вечері» в каплиці римського виправного закладу для неповнолітніх «Casal del Marmo».

Як відомо, ця відправа характеризується зворушливим обрядом обмивання ніг, на згадку про Христове упокорення під час Тайної Вечері. Здійснюючи служіння Буенос-Айреського архиєпископа, теперішній Папа служив цю відправу або у в’язниці, чи в лікарні, або в притулку для бідних.

Пригадаємо, що Папа Венедикт XVI відвідував цей виправний заклад 18 березня 2007 року, де відслужив Святу Месу в каплиці Бога Отця Милосердного.

У повідомленні Ватиканського прес-центру зазначається, що інші богослуження Страсного Тижня та Великодня відбудуться згідно з раніше запланованим графіком.
http://uk.radiovaticana.va/

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.