Папа Франциск: тортури – це смертний гріх

У неділю 22 червня 2014 р., після проказування молитви «Ангел Господній» разом з тисячами паломників, зібраних на площі святого Петра у Ватикані, Папа Франциск у зв’язку з Міжнародним днем на підтримку жертв тортур, який буде відзначатись 26 червня, засудив будь-яку форму тортур, назвавши їхнє застосування смертним гріхом.

Вселенський Архиєрей сказав: «26 червня будемо відзначати Міжнародний день на підтримку жертв тортур, проголошений Організацією Об’єднаних Націй. З цієї нагоди поновлюю рішуче засудження будь-якої форми тортур і заохочую християн включитись у співпрацю у справі їх скасування та підтримати жертви і їхніх рідних. Тортурувати людей – це смертний гріх! Це дуже важкий гріх!»

Міжнародний день на підтримку жертв тортур був проголошений ООН 1997 року. ООН визнала, що ніякі військові дії або загрози не можуть бути виправданням для катувань, закликаючи боротись із тортурами на законодавчому, адміністративному та судовому рівнях, надаючи допомогу всім, хто став жертвою тортур та інших жорстоких, нелюдяних або принижуючих людську гідність видів поводження і покарання, які зумисне причиняють біль, фізичне чи моральне страждання.

Текст із сайту Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.