Папа Франциск розпочав першу апостольську подорож до Бразилії

У понеділок, 22 липня 2013 р., вранці, кілька хвилин перед дев’ятою годиною за місцевим часом, з римського міжнародного аеропорту Фюмічіно піднявся в небо Airbus 300 італійської авіакомпанії «Alitalia», на борту якого Папа Франциск та його супровід вирушили до Бразилії. Так розпочалася перша Апостольська подорож теперішнього Наступника святого Петра, яка приурочена Всесвітньому Дню Молоді, який від 23 до 28 липня відбуватиметься у Ріо-де-Жанейро на тему: «Ідіть та зробіть учнями всі народи».

Політ триватиме приблизно 12 годин. У міжнародному аеропорту Ріо-де-Жанейро Святішого Отця зустріне Президент Бразилії Ділма Руссеф, звідки члени делегацій від’їдуть до губернаторського палацу Ґванабара, де о 17-й годині місцевого часу відбудеться офіційна церемонія привітання. Зазначимо, що різниця часових поясів між Ріо-де-Жанейро та Києвом становить 6 годин.

Папа Франциск прибув до аеропорту Фюмічіно гелікоптером у супроводі Державного Секретаря кардинала Тарчізіо Бертоне. Перед тим, як піднятися на борт літака, він отримав привітання від Прем’єр-міністра Італії Енріко Летти, представників аеропорту, авіакомпанії та містечка Фюмічіно.

У супроводі Святішого Отця – Державний Секретар кардинал Тарчізіо Бертоне, його заступник архиєпископ Джованні Анджело Беччіу, кардинал Марк Уелле, Префект Конгрегації в справах єпископів, який також очолює Папську Комісію в справах Латинської Америки та кардинал Жоао Браз-де-Авіз, Префект Конгрегації Інститутів Богопосвяченого Життя, який на даний час є єдиним кардиналом-бразилійцем в Римській Курії. Крім того, з Папою летять церемонієри, представники корпусу Швейцарської Гвардії та Жандармерії, журналісти, медичний персонал. У Бразилії до папського супроводу приєднається вже присутній там кардинал Станіслав Рилко, Президент Папської Ради в справах мирян, яка є відповідальною за організацію Всесвітніх Днів Молоді, та Апостольський Нунцій.

Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.