Папа Франциск провів нараду з керівниками дикастерій Римської Курії

У вівторок, 10 вересня 2013 р., Папа Франциск провів в Апостольському Палаці у Ватикані зустріч з керівниками відділів Римської Курії, в якій взяли участь Державний Секретар, Префекти Конгрегацій, Президенти Папських Рад, керівники трибуналів та інших служб Апостольської Столиці та Держави-Міста Ватикану, як також Вікарій Папи для Римської дієцезії.

У повідомленні Ватиканського прес-центру читаємо, що зустріч, яка тривала коло трьох годин і під час якої Святіший Отець вислухав зауваження та поради своїх найближчих співробітників, входить у контекст здійснення побажань, представлених кардиналами під час передконклавних зібрань, як також є черговим етапом призадуми Вселенського Архиєрея щодо управління Церквою напередодні іншої важливої зустрічі із створеною ним робочою групою із восьми кардиналів, запланованої на початок жовтня.

Протягом попередніх місяців Папа Франциск особисто зустрічався з кожним із очільників різних відділів Римської Курії, а тепер, на шостому місяці понтифікату, скликав та очолив спільну нараду.

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va/news/2013/09/10/папа_франциск_провів_нараду_з_керівниками_дикастерій_римської_курії/ucr-727289
сайту Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.