Папа Франциск: Пресвята Богородиця – Мати, яка поспішає на допомогу

На Пречисту Діву Марію, Яка завжди поспішає нам на допомогу, вказав Папа Франциск, промовляючи до вірних, які ввечері, 31 травня 2014 р., зібралися у Ватиканських садах, щоб проказати молитву на вервиці з нагоди завершення Марійського місяця. Зустріч Святішого Отця з учасниками молитви відбулася при репродукції місця об’явлення Люрдської Божої Матері. Саме там була остання зупинка молитовного процесійного ходу зі свічками, який очолював кардинал Анджело Комастрі, Вікарій Папи для Держави-Міста Ватикану та настоятель базиліки Святого Петра.

Того дня в календарі Церкви латинського обряду припадав спомин відвідин Пресвятою Дівою Марією її родички Єлизавети. Ділячись своїми роздумами з приводу цього, Наступник святого Петра вказав на слова євангелиста Луки про те, що Вона «пустилася швидко в дорогу», тобто не витрачала часу.

«Вона відразу пішла служити, Вона є Дівою, Матір’ю, яка поспішає, відразу готова нам допомагати, коли ми за це молимося, коли просимо Її допомоги та заступництва. В різних життєвих ситуаціях, коли потребуємо Її допомоги, Її заступництва, пам’ятаймо, що Вона не заставляє на Себе чекати. Вона – Мати, яка поспішає, відразу приходить, щоб послужити», – наголосив Святіший Отець.

Серед учасників молитви була група осіб з обмеженими фізичними можливостями на інвалідських візочках. Папа Франциск підійшов до них та кожного особисто поблагословив.

Текст із сайту Радіо Ватикану
Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.