В УГКЦ вийшов друком посібник для душпастирів, що містить теоретико-практичні аспекти духовного супроводу освітян

Нещодавно з ініціативи Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання вийшов друком посібник для душпастирів «Перший крок назустріч». Над цим виданням представники Комісії працювали близько року і у ньому розкрито проблеми та виклики, з якими зіштовхується у своїй роботі педагог, представлено християнське ставлення до навчально-виховних питань, містяться практичні поради щодо християнських підходів до виховання.

Як повідомила с. Христофора Буштин, СНДМ, голова Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, невдовзі відбудуться презентації збірника в усіх єпархіях та екзархатах УГКЦ. На думку с. Христофори, вихід у світ такого посібника вкрай потрібний, бо існують бар’єри між школою та Церквою, а завдяки цьому виданню учителі зможуть поглибити духовний вимір своєї професії.

Як зазначає у передмові до збірника владика Богдан (Дзюрах), Адміністратор Патріаршої курії УГКЦ, таке видання має на меті допомогти сучасним учителям віднайти власну дорогу до Христа. «Особливої уваги, на мою думку, варті в цьому виданні два моменти: по-перше – широкий тематичний спектр публікацій, від біблійного аспекту духовного формування вчителя через сучасні виклики в освітньому процесі і аж до прикладу новомучеників як справжніх вчителів духовного життя; по-друге – це особистості самих авторів, серед яких священики, богопосвячені особи, миряни, представники освітньої сфери, вихідці, як з України, так і з-поза її меж. Усе це, без сумніву, зумовлює унікальність і велику цінність цього збірника», – зазначив у передмові єпископ.

Книга розділена на чотири розділи: «Співпраця Церкви та школи у сфері духовно-морального виховання», «Нариси духовного супроводу освітян», «Прикладні питання духовного супроводу освітян», «Капеланство в католицьких школах». До збірника додано CD-диск, у якому вміщено матеріал для проведення освітянських реколекцій  та відеоролик про педагогіку святого Дона Боско.

Придбати посібник для душпастирів «Перший крок назустріч» можна безпосередньо в Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання.

Тел.: +38 (032) 297 13 45, e-mail: edu@ugcc.org.ua, web: edu-ugcc.org.ua.

 

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.