О. Жан-Жозеф Латаст – новий блаженний Католицької Церкви

3 червня 2012 р., в місті Безансон у Франції кардинал Анджело Амато, префект Конгрегації у справах святих проголосив новим блаженним отця-домініканця Жан-Жозефа Латаста, що жив у ХІХ сторіччі, і якого називають «апостолом в’язниць», повідомляє Радіо Ватикан.

Протягом свого короткого життя, а прожив він тільки 37 років, цей чернець-домініканин дав живе свідчення християнського милосердя, був ревним душпастирем ув’язнених та заснував жіноче чернече згромадження для жінок, які вийшли з ув’язнення. Життя нової чернечої спільноти Сестер Домініканок з Витанії складалось з молитви, покаянних практик і служіння найбільш потребуючим та ув’язненим – великою і жертвенною любов’ю до Бога та Церкви вони спокутували свої колишні великі провини.

Блаженний Жан-Жозеф був людиною Пресвятої Євхаристії. Ще в молодості, проживаючи в місті Бордо, він був ревним учасником всенічних чувань-адорацій. А коли став священиком, заохочував вірних до частого, навіть і щоденного Святого Причастя. Він наголошував на очищаючій силі Пресвятої Євхаристії, яка є не тільки винагородою для побожних душ, але й духовним зціленням, даючи силу перемагати отруту зла й гріха, очищаючи духовні рани, зцілюючи їх немов бальзам, наповнюючи оживляючою силою та відвагою, яка усім потрібна.
Блаженний Жан-Жозеф Латаст був невтомним проповідником Божого Милосердя, самовідданим апостолом людського та духовного відродження ув’язнених жінок.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.