Новий настоятель Згромадження Воплоченого Слова в Україні

10 червня 2013 року в Делегації Зарваницької Божої Матері Згромадження Воплоченого Слова в Україні стало відоме ім’я нового настоятеля. Генеральний дім ЗВС на це служіння призначив ієромонаха Теодора Мацапулу, ВС.

Відтак, 15 червня, під час Служби Божої о. Теодор склав визнання віри перед Церквою та спільнотою, відповідно до приписів Згромадження. Після Богослужіння відбулися перша зустріч та голосування отців з вічними обітами, де обирали Провінційну раду, яка покликана допомагати настоятелеві Делегації координувати місійну діяльність отців Воплоченого Слова в Україні. До складу Провінційної ради входять: радник провінційного настоятеля, а також провінційні вікарій, секретар та економ. Після голосування відбулися перші наради новообраної управи Делегації. Згідно з виборами членами управи обрано:

вікарій – ієром. Софрон Зелінський, ВС;
секретар  – ієром. Фернандо Браво, ВС;
економ – ієром. Йосафат Бойко, ВС;
радник – ієром. Григорій Рогацький, ВС.

 

Біографічна довідка

Ієромонах Теодор (у миру Андрій) Мацапула, ВС, походить із с. Крилос Галицького району Івано-Франківської області. У 1998 році вступив до Прикарпатського університету на філологічний факультет, а в 2001 році – до новіціату Згромадження Воплоченого Слова.

Згодом навчався у Міжнародній семінарії імені святого Папи Віталіана у провінції Рима (Італія). У серпні 2007 року склав вічні обіти та отримав дияконські свячення, а 10 лютого 2008 року – священичі свячення, після чого відбув на першу місію в сибірське місто Омськ (Росія), де також виконував обов’язки координатора для католиків візантійського обряду на Далекому Сході.

У січні 2013 року Генеральна рада Воплоченого Слова призначила о. Теодора до Делегації Згромадження в Україні, де вже 10 лютого він приступив до пастирської праці як адміністратор парафії Різдва святого Івана Хрестителя у смт Дубове (Тячівського району Закарпатської області) та парафії Пресвятої Трійці у с. Підчос (Закарпатської області) в Мукачівській греко-католицькій єпархії.

Новий настоятель о. Теодор змінив у служінні о. Фернандо Браво, ВС, якому отці Згромадження Воплоченого Слова щиро дякують за віддане і плідне служіння провінційним настоятелем впродовж останніх років.

 

Прес-служба Згромадження ВС

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.