Нові призначення у Римській Курії

У суботу, 21 вересня 2013 р., у Ватикані повідомлено про деякі призначення, які Папа Франциск здійснив у Римській Курії.

Святіший Отець прийняв зречення з уряду, подане у зв’язку із досягненням граничного віку дотеперішнім Верховним Пенітенціарієм кардиналом Мануелем Монтейро де-Кастро, призначивши на його місце кардинала Мауро П’яченцу, дотеперішнього Префекта Конгрегації у справах духовенства. Дикастерію, яка відповідає за справи духовенства, очолить архиєпископ Беніаміно Стелла, дотеперішній Президент Папської Церковної Академії, а замість нього дипломатичну школу Апостольської Столиці, де проходять вишкіл майбутні нунції, очолить монсеньйор Джамп’єро Ґлодер, який дотепер працював у Державному Секретаріаті.

Затверджені на дотеперішньому служінні Префект, Секретар, радники та члени Конгрегації Віровчення, Секретар Конгрегації в справах духовенства, увесь склад Конгрегації Євангелізації народів. Призначено деяких радників та додаткових секретарів у згаданих та інших дикастеріях.

Крім того, дотеперішній Генеральний Секретар Синоду Єпископів архиєпископ Нікола Етеровіч призначений Апостольським Нунцієм у Німеччині. Його замінить дотеперішній Секретар Конгрегації у справах єпископів архиєпископ Лоренцо Балдіссері. Пригадаємо, що від 1999 до 2004 року архиєпископ Нікола Етеровіч був Апостольським Нунцієм в Україні.

 

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va/news/2013/09/21/нові_призначення_у_римській_курії/ucr-730500
сайту Радіо Ватикану

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.