«Ні!» ідолопоклонству грошей, «так!» культурі солідарності! Заклик Папи Франциска до албанської молоді

Євхаристійне богослуження, яке Папа Франциск у неділю, 21 вересня 2014 р., очолив на площі Матері Терези в столиці Албанії місті Тірані, завершилося проказуванням молитви «Ангел Господній» та Апостольським благословенням, а перед тим Святіший Отець ще раз звернувся до присутніх з коротким словом, скеровуючи окремі побажання до албанської молоді.

«Особливим чином звертаюся до молоді. Кажуть, що Албанія – наймолодша країна Європи, а тому звертаюся до вас. Заохочу вас, – сказав Єпископ Риму, – будувати своє життя на Ісусі Христі, на Бозі. Той, хто будує на Бозі, той будує на скелі, тому що Він завжди вірний, навіть і тоді, коли вірності забракне з нашого боку».

За словами Папи, Ісус знає нас краще від нас самих, а коли помиляємося, то Він не засуджує, але каже: «Іди і відтепер більше не гріши!». «Дорога молоде, – закликав Папа, – ви є новим поколінням, новим поколінням Албанії та майбутнім батьківщини. Силою Євангелія та за прикладом своїх предків, за прикладом ваших мучеників, зумійте сказати “ні” ідолопоклонству грошей, фальшивій індивідуалістській свободі, узалежненням та насильству, сказавши, натоміть, “так” культурі зустрічі й солідарності, прекрасному, невіддільному від доброго й істинного, “так” життю, прожитому великодушно, але з вірністю в малих речах. Таким чином, будуватимете кращу Албанію та кращий світ».

Текст із сайту Радіо Ватикану
Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.