Наближається день канонізації двох видатних Римських архиєреїв

Римських архиєреїв Папу Івана XXIII і Папу Івана Павла II, ймовірно, канонізують цього року у день свята Христа Царя, 24 листопада,  або в неділю Божого Милосердя 27 квітня наступного 2014 року. Про це  повідомив журналістам Папа Франциск під час зворотного рейсу з Ріо-де-Жанейро до Риму.

Папа Франциск зазначив, що Папа Іван XXIII  нагадує трохи сільського священика, який любить кожного зі своїх вірних.  Як папський делегат в Туреччині він видав ряд фальшивих свідоцтв про хрещення євреїв, бажаючи врятувати їх. Святий Отець нагадав також , що Папа Іван XXIII був великим Папою, який скликав Другий Ватиканський Собор. Говорячи про Папу Римського Івана Павла II, Папа Франциск відзначив, що той був великим місіонером Церкви, який ніс вогонь Євангелія, як святий Павло. Їх спільна канонізація буде  посланням до Церкви – це видатні люди, хоробрі.

Щодо дати канонізації Святий Отець зазначив, що розглядалась дата 8 грудня, але у зв’язку з тим, що польські паломники їхатимуть  автобусами, а в цей час  дороги можуть бути вкритими льодом, видається більш доцільною дата 24 листопада, на свято Христа Царя,  – хоч це важко, тому що консисторія перед канонізацією має зібратись  30 вересня, – або неділю Божого Милосердя в наступному році – 27 квітня 2014 року, – сказав Папа.

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.