На Всеукраїнській прощі до Зарваниці освятять пам’ятник Івану Павлу ІІ

1 липня в управлінні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ відбулася прес-конференція з приводу Всеукраїнської та молодіжної прощі до Зарваниці. Владика Василій (Семенюк), Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський, та члени оргкомітету розповіли про стан підготовки й особливості цьогорічної прощі.

Митрополит повідомив, що паломництво відбудеться 13-14 липня. Очікують на прибуття тисячів вірних із різних куточків України та за кордону. Також приїдуть всі члени Синоду Єпископів.

За словами о. Андрія Романківа, протосинкела Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, біля купелі Святої Анни Блаженніший Святослав освятить пам’ятник Папі Івану Павлу ІІ. Монумент споруджено, щоб увіковічнити пам’ять про пастирський візит Святішого Отця у 2001 році, під час якого той молився в Києві перед іконою Матері Божої Зарваницької та «віддав свій апостольський візит під її покров».

Традиційно відбудеться багатотисячний похід зі свічками від парафіяльної церкви до чудотворного місця, де єпископи, священики і вірні молитимуться молебень до Богородиці та проситимуть у її заступництва для себе й українського народу.

Члени оргкомітету виокремили такі особливості цьогорічної прощі:

– 3устріч Глави УГКЦ з молоддю: презентація першої аудіо-книги Блаженнішого, в якій він відповідає на 100 запитань молодих людей. Проект реалізовано з ініціативи Департаменту інформації УГКЦ та Комісії УГКЦ у справах молоді. Молоді люди з України та з-за кордону надсилали до Першоієрарха Церкви запитання, які стосувалися міжособистісних стосунків, практичного життя християнина та пояснення Божого Слова.

– Конференція Патріаршої комісії у справах родини УГКЦ на тему: «Віра в житті родини».

– Духовний концерт для молоді. На сцені Співочого поля виступлять молодіжні гурти та виконавці з різних регіонів України; провід Комісії у справах молоді підготував цікаву духовно-мистецьку програму.

– Паломництво присвячене Року віри, яким в УГКЦ проголосили 2013 рік, та 1025-й річниці Хрещення України-Русі.

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.