«Діти – дітям»

Цього року вперше з ініціативи Катехитичної комісії Української Греко-Католицької Церкви буде проведено акцію «Діти – дітям». Вона триватиме з 23 квітня по 15 травня і охопить міста Іспанії (Барселона, Мадрид, Мурсія, Валенсія) та Італії (Генуя, Рим, Брешія, Болонія тощо). Мета цієї акції – дати нагоду зустрітися дітям з України та українським дітям, які разом зі своїми батьками тепер перебувають за кордоном. Центральні події акції відбудуться 28 – 29 квітня в Мадриді, де діти з України візьмуть участь у зустрічі українських греко-католицьких родин, та 5 – 6 травня в Римі, під час святкування Дня матері.

«Минулого року (Рік захисту духовного світу дитини) діти в Україні брали участь у конкурсі «Пісня серця». Це був дуже серйозний період євангелізації, катехизації як дітей, так і їхніх батьків. Вони шукали пісні з християнськими мотивами, окремі діти самі створювали пісні. І тому тепер завдання дітей, переможців конкурсу «Пісня серця», – поділитися своїм талантом, своїм християнським досвідом з іншими дітьми, які не змогли взяти участи в конкурсі, які не мають організованих катехитичних шкіл чи інших груп, де могли б отримати християнське виховання», – розповіла про акцію «Діти – дітям» с. Луїза Цюпа, голова Катехитичної комісії УГКЦ.

Крім того, з цієї нагоди с. Луїза повідомила, що в серпні в Іспанії та Португалії відбудуться десятиденні літні табори для дітей-українців за кордоном. Зараз триває активна організаційна робота, у якій, зокрема, активно беруть участь голови Спілок українців в Іспанії та Португалії, працівники українських посольств. Вихователями в таборах стануть священики, монахи та монахині, семінаристи, катехити, які приїдуть з України, щоб служити цим дітям.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.