Блаженніший Любомир очолив посвячення візантійської каплиці Благовіщення в Австрії

У неділю, 25 березня 2007 року, Блаженніший Любомир, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, та Кардинал Кристоф Шенборн, Президент Австрійської Єпископської Конференції, здійснили освячення візантійської каплиці Благовіщення Інтернаціонального богословського інституту у м. Гамінг, Австрія. У посвяченні каплиці також взяли участь: Владика Гліб (Лончина), Владика Іриней (Білик), Владика Володимир (Війтишин), Владика Мілан (Шашік) (всі з України), Владика Мілан (Хаутур) (зі Словаччини), Владика Алєксанру (Мессіан) та Владика Віргіль (Берчея) (обоє з Румунії). Після посвячення Блаженніший Любомир очолив Божественну Літургію. З Главою УГКЦ співслужили Кардинал Кристоф, присутні Владики та численне духовенство латинського й східного обрядів, – повідомив для Департаменту інформації о. Юрій Коласа, який навчається в Австрії.

Під час проповіді Блаженніший Любомир, зокрема, сказав: «Усі ми різні, і кожному Бог дав різні таланти, проте ми маємо бути єдині в здійсненні Божого плану – розбудови Божого Царства тут, на землі. Ми не повинні нарікати, коли нам важко чи коли зазнаємо труднощів і негараздів, ми повинні робити все, що в наших силах, реалізовуючи свої таланти, щоб гідно виконати це нелегке, але надзвичайно важливе покликання».

Розпис каплиці та написання ікон виконали студенти Інтернаціонального богословського інституту: Йоан Гоція (Румунія) та о. Томаш Лабанич (Словаччина). Каплицю Благовіщення розписано згідно з вимогами візантійського стилю іконографії, що робить її унікальним місцем східної духовности для цілої Австрії.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.