Глава УГКЦ: Одне із головних моїх завдань — здійснювати духовну єдність

Впродовж 24 днів, від 16 лютого до 11 березня 2007 року, Блаженніший Любомир, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, перебував з душпастирським візитом у США, Аргентині та Бразилії. У кожній країні відбувались численні зустрічі з вірними УГКЦ, які принесли велике піднесення для людей. Що дають такі зустрічі особисто для Глави УГКЦ?

На таке запитання Предстоятель нашої Церкви в інтерв’ю, яке провела у США Мирослава Роздольська, керівник відділу зв’язків з громадськістю Департаменту інформації УГКЦ, назвав два елементи: загальноцерковний та особистий. «Вважаю, що одне із головних моїх завдань — здійснювати духовну єдність. Тому я приношу людям привіт з України, і наголошую, що вони є для мене частиною тої Церкви, якої я є главою. Значить вони мені так само дорогі, які і вірні УГКЦ в Україні, навіть, якщо вони є іншого походження. До цих людей я звертаюсь англійською мовою, але при цьому хочу, щоб вони відчули, що вони є нашою громадою», – висловився щодо першого елементу Блаженніший Любомир.

А щодо другого сказав: «Тут, у Флориді, може є ще й особистий елемент. Я зустрів багато людей мого покоління, моїх однолітків, яких я знаю ще з того часу, коли жив в Америці. Я був тут 25 років тому у справах товариства Святої Софії за дорученням Патріарха Йосифа Сліпого. Тепер я у своїй місії — Глави нашої Церкви».

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.