Єпархія для українців-католиків в Австралії, Новій Зеландії та Океанії запрошує…

У ці дні єпархія для українців-католиків в Австралії, Новій Зеландії та Океанії повідомила про те, що з 7 по 13 липня 2008 року, тиждень перед Світовим днем молоді, вона прийматиме в себе всіх греко-католицьких учасників. Усі заходи відбуватимуться в парафії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні при кафедральному храмі єпархії.

«Запрошуємо всіх католиків східного обряду з України, Східної та Західної Європи, Північної та Південної Америки з 7 по 13 липня 2008 року відвідати Мельбурн та взяти участь у наших святкуваннях перед тим, як вирушити до Сіднею на Світовий день молоді», – йдеться в офіційному повідомленні, яке підписав Преосвященний Владика Петро (Стасюк), Єпарх для українців-католиків в Австралії, Новій Зеландії та Океанії.

У Мельбурні заплановані різноманітні програми й заходи для того, щоб паломники могли краще пізнати життя українців в Австралії. При цьому організатори запевняють, що забезпечать цікаву програму в Мельбурні та нічліг.

Як відомо з 14 по 20 липня 2008 року в Сіднеї відбудеться Світовий день молоді. Вже розпочалося приготування, і Єпархія для українців-католиків бере активну участь в організації цієї знаменної події. Світовий день молоді є святом для молодих людей віком від 16 до 35 років, одружених і неодружених. Де б не відбувався Світовий день молоді, він завжди ставав подією, сповненою віри та Святого Духа.

Інформацію про Світовий день молоді можна знайти на веб-сайті www.catholicukes.org.au або написавши до єпархіального координатора Світового дня молоді, fr.simon@standrewsucc.org.au.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.