Продовжується робота над розвитком місійної діяльності УГКЦ

6 лютого 2007 року у приміщенні бюро Патріаршої курії УГКЦ у Львові відбулася друга зустріч (перша мала місце 12 січня 2007 року), на якій йшлося про місійну діяльність УГКЦ. Згідно із рішенням, яке було прийняте минулого разу, у сьогоднішній зустрічі з Блаженнішим Любомиром, Верховним Архиєпископом Києво-Галицьким, та Преосвященним Владикою Глібом (Лончиною), Єпископом-помічником Верховного Архиєпископа, взяли участь по одному представникові від чотирьох груп: ректорів семінарій, Рад вищих настоятелів чоловічих і жіночих інститутів богопосвяченого життя та голів комісій УГКЦ.

У проміжку між першою та другою зустріччю, кожна з цих груп провела свої окремі засідання, на яких обговорила та накреслила конкретні пропозиції. Відтак речники від кожної групи 6 лютого представили свої напрацювання.

За словами Блаженнішого Любомира, слухаючи пропозиції від кожної групи важко було щось ще додати, адже справді було охоплено різні напрямки та запропоновано конкретні кроки у справі пробудження місійної діяльності Церкви. Зокрема учасники зустрічі запропонували такі головні моменти: видати пастирське послання, у якому грунтовно пояснити мету, напрямки та заходи місійної діяльності, створити місійний центр, який би виконував координаційну, освітню, організаційну та інші функції тощо.

У підсумку було вирішено доручити Комісії для справ євангелізації УГКЦ зібрати та впорядкувати всі пропозиції від кожної групи. Відтак створений робочий документ розіслати до владик, ректорів семінарій, настоятелів чоловічих та жіночих чинів і згромаджень, голів комісій для того, щоб вони внесли свої пропозиції. Узгоджений та критично опрацьований документ 12 квітня буде представлено Блаженнішому Любомирові, а після цього розіслано до владик, членів Митрополичого Синоду. Планується, що цей текст ляже в основу практичних рішень на одній із сесій Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.