Благодійний Фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ»запрошує долучитися до щорічної благодійної акції «Різдвяна допомога дітям»

БФ «Карітас СДЄ УГКЦ» вже традиційно проводить акцію «Різдвяна свічка», зібрані кошти від якої йдуть на допомогу соціально-незахищеним дітям: сиротам, напівсиротам, дітям вулиці, дітям з неблагополучних родин, дітям з багатодітних родин тощо.

Акція „Різдвяна допомога дітям“ охоплює всі єпархії та екзархати Української Греко-Католицької Церкви на Україні. За зібрані пожертви „Карітас”надає допомогу потребуючим дітям, допомагає в лікуванні та оздоровленні, організовує літні табори для потребуючих дітей. Ці табори – це не лише нагода для відпочинку, а передусім можливість показати дітям, що Бог їх любить, що є хтось, хто ними цікавиться і про них піклується. Будучи в такому таборі не одне дитяче серце стало, а ще більше стане яслами, у яких народився Христос. Тому дякую всім родинам, у яких в минулі роки на Різдво горіла свічка з написом „Різдвяна допомога дітям” та щиро запрошую всіх до участі у цій благородній справі. Кожна родина, що у Святвечір запалить на святковому столі таку свічку, запалить у сотнях дитячих сердець вогник надії, світло Правди, Любові та Добра.

Звичайно можна придбати гарну свічку поміж всім іншим на базарі, але чи вона прикрасить нам свята, чи збагатить наше серце? Можливо, вона буде гарним символом сучасного споживацького світу, для якого Різдво це лише гарна нагода збагатитись, але в якому немає місця для бідних, для тих, з кого не можна скористати, а вкінці немає місця і для самого Христа! Без християнських цінностей, без любові до ближнього, ризикуємо бути поглинуті цим світом і як наслідок – „святкувати” Різдво, у якому немає місця для Христа.

Вірю, що світло палаючої різдвяної свічки облагородить наші серця, нагадає кожному, хто сідає до Святої Вечері, про присутність серед нас Ісуса Христа, та про наш дар для Нього.

Бажаю всім у ці Різдвяні дні відчути беззаперечну істину, що отримуючи – наповнюємо руку, а віддаючи – збагачуємо серце.

Веселих свят Різдва Христового!

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.