Генеральний вікарій Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви єпископ Станіслав Широкорадюк у інтерв’ю інтернет-виданню Part.org.ua висловив свою думку про можливі наслідки візиту Папи Римського до України

Генеральний вікарій Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви єпископ Станіслав Широкорадюк у інтерв’ю інтернет-виданню Part.org.ua висловив свою думку про можливі наслідки візиту Папи Римського до України. Єпископ Станіслав, зокрема, сказав : «Після візиту Святішого Отця до Румунії кількість парафіян у православних храмах збільшилася вдвічі. Так люди відреагували і сприйняли цей візит. Те саме буде і тут».

Єпископ вважає, що під час візиту Святішого Отця «цілий світ зверне свої погляди на Україну», що може призвести до позитивних зрушень у країні. Католицький ієрарх вважає, що візит Папи «дасть поштовх екуменічним процесам на Україні».

Станіслав Широкорадюк висловився з приводу «негативного ставлення» Української Православної Церкви Московського патріархату до візиту Папи «у зв’язку з конфліктами на Західній Україні», цілковито заперечуючи наявність таких конфліктів. Католицький ієрарх також уточнив, що дана конфліктна ситуація «нагнітається штучно» і припустив, що митрополит Київський і всієї України Владимир (Сабодан) не лише не писав Папі Римському листа з приводу протиріч між православними та католиками, але й «не бачив» цього документа. «Це заготовка з Москви, яку надіслали за підписом Володимира», — такою є думка єпископа Станіслава Широкорадюка.

Анонс: Повний текст інтерв’ю Преосвященного Станіслава Широкорадюка інтернет-виданню Part.org.ua буде подано в наступному випуску бюлетеня АРІ.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.