Створено Координаційний штаб УМВС України у Львівській області для забезпечення охорони громадського порядку під час перебування Святішого Отця у Львові

Як повідомив Центр громадських зв’язків УМВС України у Львівській області, в цьому відомстві створено Координаційний штаб, завданням якого є підготовка до забезпечення охорони громадського порядку під час перебування Глави держави Ватикан Папи Івана Павла II. Керівник координаційного штабу заступник начальника УМВСУ полковник міліції Ярослав Дмитрович Скиба.

Цим штабом було прийнято рішення в десятиденний термін вивчити особи волонтерів, які будуть задіяні під час візиту, на предмет компрометуючих фактів, сформувати на місцях масових заходів штаби УМВСУ, запровадити заходи щодо відслідковування виїздів організованих груп до Львова та перевірку учасників з приводу судимостей, психічних захворювань і т. ін.

Працівникам міліції доручено обходити помешкання львів’ян з метою вручення письмових повідомлень про заходи органів охорони громадського порядку та укладання списків мешканців.

Було повідомлено також, що Управління ДАІ визначатиме місця стоянок автотранспорту за межами міста та разом з Львівською міською Радою відпрацьовує документи, за якими вулиця Стрийська буде оголошена режимною.

На маршруті пересування Папи Римського планується зачинити всі АЗС. Відпрацьовуються схеми для пересування пішоходів по Львову. Запроваджуватимуть безперешкодні схеми пересування журналістів з місць проживання до місць проведення заходів. Вибухово-технічні та експертно-криміналістичні служби забезпечують перевірку по кожному об’єкту перебування Святішого Отця. Технічні засоби для цього будуть надані також і сусідніми областями.

Для охорони громадського порядку буде задіяний особовий склад Західного оперативного командування та Західного територіального командування Внутрішніх військ МВС України.

Управління державної служби пожежної охорони спільно з підрозділами Міністерства з надзвичайних ситуацій організовують розташування рятувальних служб, схеми руху пожежних машин.

Відділ кримінальної міліції у справах неповнолітніх створить пункти розміщення загублених у натовпі дітей.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.