Відбулася чергова зустріч Координаційної Ради університетських капеланів Європи

28-30 квітня 2006 року в м. Санкт-Галлен (Швейцарія) під егідою Ради єпископських конференцій Європи відбулася чергова зустріч Координаційної ради університетських капеланів Європи. Від Української Греко-Католицької Церкви у цій зустрічі взяли участь о. Йосиф Мілян та о. Роман Тереховський.

Монсеньйор Лоренцо Леуцці, голова Координаційної ради, представив на розгляд присутніх (представників єпископських конференцій Італії, Іспанії, Німеччини, Швейцарії, Польщі, Словаччини, Росії та України) проект Директивного положення щодо організації та залучення в сфері душпастирського служіння серед університетської молоді зокрема викладацького складу вищих навчальних закладів та активістів молодіжних християнських організацій, рухів і товариств.

Учасники зібрання мали нагоду поспілкуватися з молоддю та студентами швейцарських університетів, обговорити актуальні проблеми університетського капеланства з перспективи практичної реалізації угод Болонського процесу й обмінятися досвідом капеланського служіння у різноманітних умовах культурно-історичного та національно-релігійного суспільного життя в різних країнах Європи. У контексті цього засідання було розглянуто також і низку поточних питань.

На пропозицію о. Йосифа Міляна, члена Координаційної ради, було заплановано провести наступне зібрання координаційного комітету з 13 до 15 квітня 2007 року в м. Львові.

Прес-секретаріат Глави УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.