Брифінг Прес-служби Католицької Церкви в Україні до приїзду Святішого Отця

Львів

На прес-брифінгу 24 квітня, який був організований Прес-службою Католицької Церкви в Україні були підведені деякі підсумки приготувань до візиту Святішого Отця на Україну. Акценти були зосереджені в основному на мистецьких проблемах, пов’язаних з оформленням вулиць Львова під час візиту, символіки приїзду, її розміщення та мистецько-архітектурного вирішення спорудження вівтарів в місцях Папських Богослужінь. Журналістам були представлені роботи молодих авторів та вже відомих художників та архітекторів. Зокрема, йшлося про вівтарі на вулиці Стрийській (об’єкт «Іподром») та на Сихівському масиві. Макети та зображення вівтарів демонстрували автори-представники від авторських колективів, яким доручені були ці проекти, — Микола Рибенчук та Андрій Фейдаш.

Мистецька комісія до приїзду Святішого Отця звітувала про свою роботу. Був оголошений склад цієї комісії та перелік елементів оформлення міста, таких як, наприклад, вітальні гасла, ілюмінація, прапори з емблемами Ватикану і України та ін. Від Церкви Комісію представляють о. З. Хоркавий і п. Р. Василик. У формуванні програми художнього оформлення беруть участь Художня Рада Львівської Академії Мистецтв та дорадча розширена комісія мистецького оформлення.

На загальні запитання про господарсько-фінансові проблеми пов’язані з візитом Папи Римського відповіли Єпископ УГКЦ Юліян Гбур, Єпископ РКЦ Маркіян Трофим’як, виконавчий директор міського оргкомітету п. Іван Рудницький, представник обласної адміністрації та керівник Прес-Служби УГКЦ о. Кен Новаківський. Зокрема, було оголошено, що квитки богослужіння з участю Римського Архієрея Івана Павла II будуть поширюватися безкоштовно в кількості, доступній для всіх бажаючим через парафії УГКЦ та РКЦ.

Б. Дубінський

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.