Апостольський нунцій на Україні архієпископ Никола Етерович під час перебування в Одесі висловив засмученість позицією УПЦ МП

Апостольський нунцій на Україні архієпископ Никола Етерович під час перебування в Одесі висловив засмученість позицією Української Православної Церкви Московського патріархату стосовно візиту на Україну Папи Римського Івана Павла II. «Мені дуже шкода, що позиція православної Церкви є саме такою, — сказав нунцій в інтерв’ю радіо «Свобода». — Я хочу вірити, що це не остаточна позиція, бо Святий Отець приїде як друг України». Представник Ватикану пояснив, що Папа приїде для зустрічі з представниками Католицької Церкви на Україні, але відкритий для діалогу і з іншими вірними — «особливо з нашими православними братами і сестрами» і представниками інших релігій.

«Я вважаю, що приїзд Святого Отця сприятиме кращому взаєморозумінню і співробітництву», — заявив Никола Етерович. Апостольський нунцій оцінив як позитивні нинішні стосунки України і Ватикану. У ході свого першого візиту в Одесу, який відбувся 4-6 лютого, архієпископ Никола Етерович зустрівся з керівництвом області і міста та обговорив ряд проблем, пов’язаних зі становищем католиків у регіоні. Зокрема, обговорювалися справи одеської спільноти Української Греко-Католицької Церкви, яка вже десять років проводить богослужіння у римо-католицькому храмі, оскільки не має власного.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.