Богословська науково-практична конференція„Христос – наша Пасха” – Катехизм УГКЦ

Третій рік триває праця над написання Катехизму УГКЦ „Христос – наша Пасха”. Мета Катехизму – допомогти поглибити віру, подаровану в Тайні Хрещення. Він призначений для вірних УГКЦ в Україні і на поселеннях. Його зміст має відобразити християнську віру, пережиту в 1000-літній київській традиції. У структурі Катехизму поєднуються літургійний досвід Церкви (лейтмотивом проходить текст анафори св. Василія Великого) із катехитичним викладом (віра Церкви, молитва Церкви, життя Церкви).

Робоча група вже завершила працю над формуванням концепції Катехизму. На сьогоднішній день постало питання текстового наповнення тематичного плану. Для продуктивної праці авторів було вирішено організувати науково-практичну богословську конференцію по написанню Катехизму УГКЦ. Синод Єпископів УГКЦ, який відбувся 5-12 жовтня 2004 року у м. Києві, підтримав цю ідею і постановив провести конференцію у Львові 10-15 квітня 2005 р. Б. Це перша в незалежній Україні богословська науково-практична конференція.

Очікуємо, що праця над Катехизмом стане внеском у поглиблення ідентичності УГКЦ через пізнання Христа у світлі спадщини віри предків. Просимо наших братів і сестер у вірі молитися за Боже благословення і успіх цієї справи та за світло Святого Духа для учасників конференції.

Комітет по написанню Катехизму УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.