Глава УГКЦ зустрівся з Президентом України

16 лютого 2005 року, в рамках свого візиту до Львова Президент України Віктор Ющенко зустрівся з Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Любомиром Кардиналом Гузаром. Президента супроводжували Державний секретар Олександр Зінченко, Секретар РНБО Петро Порошенко, Міністр юстиції Роман Зварич, Mіністр внутрішніх справ Юрій Луценко, Голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник, народні депутати від Львівщини та інші представники влади.

Після прибуття на Святоюрську гору Віктор Андрійович передусім відвідав Архікатедральний собор Святого Юра. У соборі його особисто привітав Блаженніший Любомир. Тоді Президент України зійшов у Святоюрську крипту та віддав шану тлінним останкам провідників нашої Церкви у минулому столітті: Митрополитові Андрею Шептицькому, Патріархові Йосифові Сліпому, Патріархові Мирославу Івану Любачівському та Митрополиту Володимирові Стернюку.

Відтак Президент України та Глава УГКЦ перейшли до Митрополичих палат, де між ними відбувся тривалий конструктивний діалог.

о. Ігор Яців

прес-секретар Глави УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.