Знову пограбування

Нещодавно, як ми повідомляли раніше, було пограбовано каплицю Святого Миколая Української Греко-Католицької Церкви у Харкові, з якої викрали Євангеліє, підсвічники та ікони з іконостаса. До сьогодні правоохоронним органам не вдалося виявити злочинців та повернути церковне майно. Але ця подія не стала останньою у цьому сумному ланцюжку.

У ніч з 24 на 25 грудня 2004 року у м. Харкові обікрали квартиру Преосвященного Владики Степана Менька, Екзарха Донецько-Харківського УГКЦ. Невідомі особи, розбивши вікно у кухні, потрапили до квартири та викрали всю оргтехніку (комп’ютер, принтер, факсовий апарат, телевізор і, навіть, порохотяг). На час пограбування Владика Степан перебував у Західній Україні, куди поїхав для участі у виборах Президента України.

Владика Степан Меньок звернувся до правоохоронних органів, і за фактом пограбування відкрито кримінальну справу.

У Владики Степана виникає риторичне запитання щодо мети, яка спонукала злодіїв до таких дій: чи це тільки корисливість, чи також і політична нетерпимість? Адже обидва злочини відбувалися у період напружених політичних подій у нашій державі, і цілком можливо, що вони були вчинені цілеспрямовано проти Греко-Католицької Церкви. На таку думку наштовхує і те, що вже не раз доводилося ремонтувати дошку оголошень, встановлену біля місця, де будується храм УГКЦ у Харкові, яку часто нищать невідомі опозиціонери проти таких дій нашої Церкви.

о. Ігор Яців

прес-секретар Глави УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.