7 січня Сара Назарбаєва, дружина президента Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва відвідала православний собор Христа Спасителя в місті Алмати …

7 січня Сара Назарбаєва, дружина президента Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва відвідала православний собор Христа Спасителя в місті Алмати, який є «побратимом» храму Христа Спасителя у Москві. Вона прибула до собору наприкінці ранішнього богослужіння, присвяченого святу Різдва Христового. Першу леді республіки зустріли місцеві православні єпископи і настоятель храму. У вітальній промові архієпископ Астанайський і Алматинський висловив вдячність Сарі Назарбаєвій за увагу до православних християн, підкреслив її внесок як голови руху за допомогу дітям в «утвердження високої духовності у суспільстві», відзначив «велетенські зусилля» президента Назарбаєва, спрямовані на «збереження стабільності та спокою, підвищення добробуту народу Казахстану».

Звернувшись до парафіян, перша леді Казахстану подякувала за теплу зустріч, привітала духовенство і вірних з православним святом Різдва, побажала всім добробуту та щастя.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.