Створений Координаційний центр для організації проведення безперервних молитов

У зв’язку із ситуацією, яка склалася в Україні, Блаженніший Любомир Кардинал Гузар, Глава УГКЦ, під час Акафісту до Пресвятої Богородиці, який 29 листопада було відслужено на проспекті Свободи у Львові, закликав до безперервної молитви за мир і єдність в українському народі та справедливе трактування волевиявлення народу. Така молитва, згідно із розпорядженням Владики Ігоря Возьняка, Єпископа-помічника Львівського, повинна безперервно відбуватися в Архікатедральному соборі Святого Юра, деканальних церквах м. Львова (Преображення ГНІХ, Святих Андрія і Йосафата, Покрова Пресвятої Богородиці, Святих Володимира і Ольги, Святого ап. Андрія, Різдва Пресвятої Богородиці) та у м. Києві. У молитві візьмуть участь всі священики протопресвітеріатів (деканатів), а також члени монастирів та молодіжних організацій, які діють на їх території.

Для координування молитовних заходів УГКЦ у м. Львові при Патріаршій Курії УГКЦ створений Координаційний центр, в обов’язки якого входить: організація проведення безперервних молитов у храмах м. Львова та Києва; інформування духовенства та мирян про проведення молитов під час народних віче; збір пропозицій від громадян щодо кращого проведення даних заходів. Подробиці щодо вищезгаданих заходів або подати власні пропозиції можна за телефонами: (032) 298-71-22; 298-71-07.

Першим рішенням Координаційного центру стало визначення графіку щоденної молитви на проспекті Свободи у Львові, яка щоденно буде відбуватися об 11.00 та 18.00. Провідниками у кожному випадку будуть священики храмів Львова та представники монашества. Також члени Координаційного центру звертаються до священиків, які мають намір поїхати до Києва і просять повідомити про своє бажання за вказаними телефонами. Це дасть можливість ефективно скоординувати їх душпастирську діяльність.

Ласкаво запрошуємо всіх, хто не байдужий до долі України взяти участь не тільки у мітингах, але й у молитві.

о. Ігор Яців

прес-секретар Глави УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.