Молитва за мудрість суддів Верховного Суду

Сьомий день на майдані Незалежності у Києві триває мирна акція протесту проти фальсифікацій у другому турі виборів Президента України. Головною подією цього дня, яка мала б відіграти важливу роль для врегулювання політичної кризи в нашій державі – це засідання Верховного Суду України. Суд має розглянути скарги, подані одним із кандидатів, і сказати своє слово щодо легітимності виборів Президента України.

Усвідомлюючи важливість цього історичного моменту, Глава Української Греко-Католицької Церкви звернувся із пропозицією до представників християнських Церков Львова одночасно із відкриттям судового засідання розпочати спільну молитву на проспекті Свободи у місті Лева. На таку ідею відгукнулися Українська Автокефальна Православна Церква та Римо-Католицька Церква в Україні.

Об 11.00 на головному майдані Львова розпочався Акафіст до Пресвятої Богородиці, який у співслужінні з Блаженнішим Любомиром (УГКЦ), Преосвященним Владикою Макарієм (УАПЦ) та Преосвященним Владикою Мар’яном (РКЦ в Україні) служили священики різних Церков. Після завершення молитви, у якій також взяли участь семінаристи УГКЦ та УАПЦ, численні мешканці Львова та гості із словом виступив Глава УГКЦ. Блаженніший Любомир зокрема сказав, що основна думка нашої молитви полягає в тому, що Господь наш Ісус Христос зійшов з неба та перебуває серед нас, і тому ми не є покинуті, а захищені, вислухані. „Не одне серце сьогодні тривожне і питає себе, що і як має бути, – продовжив Глава нашої Церкви. – Ми не знаємо повної відповіді, але нам відомо, що з нами є Господь Бог. Тому на закінчення цієї спільної молитви ми, присутні владики, хочемо уділити вам благословення як завдаток Божого благословення”. На завершення він сказав: „Якщо ми завжди поручаємось Господеві у своїх молитвах, то ми з Богом обов’язково переможемо, – переможемо по-християнськи всяку неправду, насильство, і запанує чесність, справедливість, мир і пошана одне до одного”.

Відтак до присутніх звернувся Владика Макарій, який закликав до безперервної молитви. Цю пропозицію підтримали і Владика Мар’ян, і Блаженніший Любомир.

Спільна молитва завершилася співом молитви-гімну „Боже великий, єдиний”.

о. Ігор Яців

прес-секретар Глави УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.