Україна: Конференція римо-католицьких єпископів України звернулась до вірних-католиків із пастирським зверненням

Конференція римо-католицьких єпископів України звернулась до вірних-католиків із із пастирським зверненням, яке вперше було оприлюднено увечері в неділю 28 листопада під час Літургії у костелі св. Олександра в Києві.

«У цей складний для України час Церква, котра завжди була і є з народом, в особливий спосіб заносить свої благання до Господа Бога за всіх скривджених і тих, хто прагне і шукає справедливості. Наш Господь Ісус Христос закликає: «Пізнайте правду, і вона визволить вас! – йдеться у зверненні.

Римо-католицькі єпископи України закликали вірних неустанно благати Всемогутнього Бога, щоб Він узяв український народ у свої Батьківські обійми і через Свого Єдинородного Сина, Господа Нашого Ісуса Христа та Його Пречисту Матір, щедро дарував Україні своє милосердя, «щоб наша Батьківщина процвітала в мирі та злагоді і завжди торжествували в ній правда та справедливість, братерська любов та єдність».

Єпископи закликають вірних по всій Україні кожного дня о 15 годині єднатися у спільній молитві до Божого Милосердя. «Нехай Господь – Дорога, Істина і Життя, буде нашою силою і нашою надією; нехай Він з’єднає нас усіх у своїй безмежній всеперемагаючій любові!», – цими словами закінчується Лист-звернення, яким Конференція римо-католицьких єпископів України звернулася до вірних у дні, коли, без перебільшення, вирішується доля демократії і свободи на Україні.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.