Пройшов день спільного посту і молитви за кращу долю України

Днем спільного посту і молитви за кращу долю України було оголошено п’ятницю 26 листопада. Ініціаторами вистипули християнські Церкви України (УПЦ КП,УГКЦ, РКЦ, ЦХВЄ, УХЄЦ). О 18 год. на майдані Незалежності у Києві було звершено молитву «Отче наш» у цьому намірі.

Молитва виголошувалась на п’яти мовах. Українською мовою молитву виголосив єпископ Микола Синюк (Церква християн віри Євангельської України), російською — пастор Віктор Рудий (Українська Християнська Євангельська Церква), слов’янською мовою молитву виголошував прес-секретар Української Православної Церкви Київського Патріархату ієромонах Євстратій Зоря, латинською — священик Олександр Гурський (настоятель храму святого Олександра РКЦ у місті Київ) і англійською виголосив молитву єпископ Української Греко-Католицької Церкви Гліб Лончина (Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії, Іспанії та Ірландії). На завершення співак Валерій Щербина з Миколаєва виконав пісню російською мовою ”Звенят церквей колокола”.

У Львові у цей самий час Глава УГКЦ Блаженіший Любомир Гузар очолив спільну молитву, що відбулася на проспекті Свободи перед оперним театром.

(фоторепортаж зі Львова дивіться на сайті Радіо «Воскресіння» www.rr.lviv.ua)

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.