Представники Української Греко-Католицької Церкви зустрілися з німецькою делегацією.

26 листопада 2004 р. у приміщенні храму Св. Василія Великого у Києві відбулася зустріч і прес-конференція, яку організували представники УГКЦ для делегації, що складається із спостерігачів на виборах та спеціалістів Німецького інституту міжнародної політики і безпеки (Берлін). З боку УГКЦ виступили єпископ Самбірсько-Дрогобицької Єпархії владика Юліан Вороновський, керівник Бюро для зв’язків з державними органами влади отець Олекса Петрів, економ Києво-Галицької митрополії отець Василь Копичин.

Німецьку сторону цікавили різні аспекти церковного життя в Україні, зокрема, діяльність традиційних православних конфесій та, власне, самої Української Греко-Католицької Церкви.

Отець Олекса Петрів представив дані найновіших соціологічних досліджень. Отець Василь Копичин розповів про героїчні сторінки історії Церкви у часи пререслідувань та підпілля. Особливу увагу було звернено на сучасні проблеми освіти та церковних засобів масової інформації. Аналізуючи політичну ситуацію в Україні владика Юліан зауважив, що у час виборчих перегонів УГКЦ не пдтримувала жодного з кандидатів, закликаючи вірних молитися за чесні і справедливі вибори. Тепер, коли потоптані народні сподівання, Церква виступає на захист народу, на захист свободи волевиявлення, закликаючи до мирного вирішення ситуації, що склалася, на користь народу України.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.