Про Двадцять четверту сесію Синоду ЄпископівКиєво-Галицької Митрополії УГКЦ

У Марійському відпустовому центрі, у с. Зарваниця Тернопільської області, 2-3 вересня 2004 року Божого відбулася Двадцять четверта сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви. У сесійних засіданнях взяли участь усі владики УГКЦ, які діють на території України.

У порядку денному сесії було розглянуто питання Душпастирського плану Києво-Галицької митрополії, служби „Карітас”, концепції душпастирювання у Збройних Силах України, діяльності Митрополичої комісії для справ сім’ї тощо. Особливу увагу єпископи присвятили затвердженню програми Року родини 2004 – 2005, вдосконаленню душпастирського служіння на Східній Україні та врегулюванню судочинства у Києво-Галицькій Митрополії УГКЦ.

Синод затвердив дату щорічної загальноцерковної прощі родин до Зарваниці, скерував на доопрацювання Душпастирський план Києво-Галицької Митрополії УГКЦ, доручив монашим чинам нашої Церкви звернути особливу увагу на потребу активізації їхнього душпастирювання на Східній Україні, схвалив текст пастирського послання про утвердження Патріаршого устрою УГКЦ і поблагословив започаткувати у 2004 –2005 навчальному році курси для адміністративних працівників єпархіальних управлінь.

Двадцять п’яту сесію Синоду Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви заплановано провести у грудні 2004 року Божого.

Секретаріат Синоду Єпископів

Києво-Галицької Митрополії

УГКЦ

Постанови

Двадцять Четвертої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії

Української Греко-Католицької Церкви

Зарваниця, 2-3 вересня 2004 року Божого

 1. Затвердити звіт Митрополичої комісії для справ сім’ї і пропозиції щодо душпастирської опіки над родинами на 2004-2006 роки.

 2. Затвердити першу неділю після свята Верховних апостолів Петра і Павла (12 липня) як день щорічної загальноцерковної прощі родин до Зарваниці.

 3. Доопрацювати два напрямки душпастирського плану Києво-Галицької Митрополії УГКЦ, присвячені парафіяльному життю та формації і життю священиків.

 4. Доручити чинним комісіям доопрацювати спільно з фахівцями напрямки душпастирського плану Києво-Галицької Митрополії УГКЦ про фінансово-економічне життя та суспільну комунікацію і дати звіт на найближчому Митрополичому Синоді.

 5. Доручити Комісії під проводом Владики Степана (Менька) доопрацювати напрямок душпастирського плану Києво-Галицької Митрополії УГКЦ про євангелізацію та подати його на затвердження на наступну сесію Митрополичого Синоду.

 6. Скерувати Патріарший статут УГКЦ на доопрацювання Комісії з довершеного церковного устрою та відповідним спеціалістам-богословам для внесення поправок і доповнень, висловлених на Митрополичому Синоді, докладнішого вивчення та реферування на наступному Синоді.

 7. Доручити монашим чинам нашої Церкви звернути особливу увагу на потребу активізації їхнього душпастирювання на Східній Україні.

 8. Схвалити текст пастирського послання про утвердження Патріаршого устрою УГКЦ.

 9. Започаткувати у 2004 – 2005 навчальному році курси для адміністративних працівників єпархіальних управлінь та доручити Владиці Володимирові (Війтишину) курувати його проходження.

 10. Доручити Владиці Софронові (Мудрому) завершити аналіз судочинства у Києво-Галицькій Митрополії УГКЦ та подати свої пропозиції на розгляд наступній Сесії Митрополичого Синоду.

 11. Двадцять п’яту сесію Синоду Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви провести у грудні 2004 року Божого.

  Голова Синоду Єпископів

Києво-Галицької Митрополії

Української Греко-Католицької Церкви

+ Любомир

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.